آموزش جستجو در سایت | میهن وید

آموزش جستجو در سایت

وبسایت میهن وید روش های مختلفی را برای جستجو تدارک دیده است تا به راحتی بتوانید از بین هزاران فیلم و سریال  جستجو کره و و محتوای مورد نظر خود را انتخاب کنید. این روش ها عبارت اند از: جستجوی نام فیلم، نام بازیگر و کارگردان، جستجو براساس کلمات کلیدی یا خلاصه داستان فیلم، جستجو براساس امتیاز، نمره منتقدین، کشور سازنده، زبان فیلم و … .

 

  1. جستجو براساس نام فیلم

اگر نام فیلم یا سریال مورد نظر خود را می دانید از منوی بالای سایت نام آن را به انگلیسی وارد کنید و جستجو کنید. شما همچنین می توانید نام بازیگر یا کارگردان دلخواه خود را در کادر وارد کرده و جستجو کنید.

 

1111

 

  1. جستجو براساس موضوع یا داستان

اگر نام فیلم را نمی دانید یا می خواهید آثاری را در مورد موضوع خاصی مانند “جنگ جهانی” ببینید کافی است به صفحه “جستجو براساس خلاصه داستان” رفته، کلمه مورد نظر خود را تایپ کرده و جستجو کنید (برای توضیحات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید)

 

جستجوی داستان فیلم

 

  1. جستجو براساس ویژگی های فیلم

برای این کار از منوی جستجوی پیشرفته سایت استفاده کنید. شما می توانید از کادر های زیر نوع محتوا (فیلم یا سریال)، ترتیب نمایش آن ها، کشور، زبان بخصوص آن، امتیاز و … را تنظیم کنید تا براساس چیدمان اختصاصی شما لیست نمایش داده شود.

جستجوی آثار برتر: آثار برتر آثاری هستند که دارای امتیاز و رای بالا می باشند. گزینه هایی که می توانید برای مشاهده این آثار انتخاب کنید انتخاب ترتیب نمایش براساس امتیاز و آرای داده شده، امتیاز بالای ۷، امتیاز منتقدین بالای ۶۰ یا ۷۰ می باشد.

 

search

 

 

دیگر آموزش های سایت

  1. آموزش خرید اشتراک ویژه
  2. جستجو براساس خلاصه داستان
  3. آموزش جستجو در سایت
  4. آموزش دانلود با موبایل
  5. آموزش دانلود و استفاده از سایت

 

 

برای ارسال نظر باید عضو باشید عضویت در سایت
x
telegram collections 250 فیلم برتر اکشن جنگی علمی تخیلی ترسناک معمایی کمدی عاشقانه موزیکال