آموزش جستجو براساس خلاصه داستان | میهن وید

آموزش جستجو براساس خلاصه داستان

میهن وید مفتخر است که برای اولین بار در بین وب سایت های ایرانی سیستم جستجو براساس خلاصه داستان فیلم ها و سریال ها را راه اندازی می نماید.

شما در این بخش قادر خواهید بود تا حتی اگر نام فیلم دلخواه خود را فراموش کرده اید یا به دنبال موضوع خاصی می باشید با این سیستم به راحتی به خواسته خود برسید. بدین منظور کافی است تا قسمتی از داستان مورد نظر را در بخش زیر وارد کنید و سپس به جستجو بپردازید.

 

جستجوی داستان فیلم

 

 

برای مثال اگر به دنبال فیلمی هایی یا سریال هایی با موضوع “جنگ جهانی” هستید، کافی است این عبارت را در بخش زیر وارد کنید و بر روی جستجو کلیک کنید تا تمامی فیلم ها و سریال هایی که در داستان خود به جنگ جهانی اشاره دارند برای شما نمایش داده شود (بدین ترتیب این کلمه بر منوی جستجو اضافه می گردد و جستجو براساس علاقه شما نمایش داده می شود)

 

موارد استفاده از این قابلیت سایت نامحدود بوده و بسیار جذاب است. دیگر نیازی به مطالعه داستان همه فیلم ها یا جستجوهای طولانی ندارید. اگر می خواهید فیلمی با موضوع روانشناسی ببینید، کلمه روانشناسی را جستجو نمایید. فیلمی در مورد افغانستان، هیتلر و …می خواهید کافی است آن را وارد کرده و دکمه جستجو را کلیک کنید.

برخی جستجوها بعنوان نمونه:

 1. خوشبختی
 2. کالج
 3. بتمن
 4. تام و جری
 5. هوش مصنوعی
 6. وال استریت
 7. زامبی
 8. خون آشام
 9. و …

 

دیگر آموزش های سایت

 1. آموزش خرید اشتراک ویژه
 2. آموزش جستجو در سایت
 3. آموزش دانلود با موبایل
 4. آموزش دانلود و استفاده از سایت
 5. آموزش ثبت نام در سایت

 

برای ارسال نظر باید عضو باشید عضویت در سایت
x
telegram collections 250 فیلم برتر اکشن جنگی علمی تخیلی ترسناک معمایی کمدی عاشقانه موزیکال